top of page
68727350_629347840910862_759482377512471

Майстер Курс

ІЗ ПОЗИТИВНОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ

       По закінченні курсу ви отримуєте:

 • Офіційний міжнародний диплом Всесвітньої Асоціації Позитивної та Транскультурної психотерапії(WAPP, Німеччина)

 • Спеціальність "Психотерапевт у методі позитивної психотерапії"

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

 • Психологів

positum_1.jpg
 • Практикуючих коучів

 • Лікарів

 • Психотерапевтів

 • Бізнесменів

 • Корпоративних тренерів

 • Усіх, кому цікави саморозвиток

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА МАЙСТЕР КУРСІ

Відповідно до європейських стандартів навчання Всесвітньої Асоціації Позитивної та Транскультурної Психотерапії(WAPP, Німеччина),всі студенти Майстер Курсу повинні:

 • Пройти Базовий Курс навчання позитивної психотерапії (200 годин) і отримати Міжнародний Сертифікат за спеціальністю: "Базовий консультант із ППТ"

 • Мати повне членство WAPP.

МАЙСТЕР КУРС

У ЦЕНТРІ "ПОЗИТУМ"ЦЕ

 навчання тривалістю

3 роки (1200 акк. годин)

Тренінг семінари (330 годин):

18 модулів по 3 дні. Інтервал 2 місяці.

Теорія та методологія позитивної психотерапії із закріпленням знань на практиці. Вивчення та обговорення літератури з позитивної психотерапії та інших методів.

Самопізнання (210 годин):

7 модулів групового та/або індивідуального 

Практика дослідження унікальності своєї особистості у групі, а також розвиток здібностей для створення гармонійної, успішної та щасливої  життя.

Практична робота з клієнтами 

(500 годин).

 

Напрацювання власного клієнтського досвіду та формування особистого стилю роботи практичного психолога у методиці позитивної психотерапії. Індивідуальна практика, у тому числі в лікарнях, НУО тощо)

Супервізії (150 годин) 

 

Професійний обмін інформацією, практичне навчання для проведення консультацій під керівництвом сертифікованих психотерапевтів та тренерів.  

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

 • Умови отримання сертифіката *
  Бути випускником університету (мінімальний ступінь бакалавра) у таких галузях як: гуманітарні науки, психологія, консультування, освіта, охорона здоров'я чи медицина. Допускаються студенти з третього курсу навчання в одній із згаданих областей. У такому разі сертифікат видається тільки після закінчення університету з отриманням диплома або ступенем бакалавра. До закінчення навчання студент отримує сертифікат про участь у Базовому курсі від місцевого організатора, який можна буде обміняти після закінчення університету. Учасник повинен успішно пройти всі модулі курсу та скласти іспит Базового Курсу. Відповідно до стандартів EAP, WAPP 'іспит включає: звіт про самопізнання і усний іспит. Для отримання сертифікату міжнародного зразка за спеціальністю «Базовий консультант у методі позитивної психотерапії» необхідно: Звіт про самопізнання складається з 5-сторінкового опису власного розвитку в методі позитивної психотерапії на основі вивчення літератури, що рекомендується (мінімум 10 годин). Цей звіт може бути написаний англійською або рідною мовою учасників з короткою анотацією англійською мовою. Усний іспит відбувається наприкінці останнього семінару на підставі письмового домашнього завдання. Сертифікат міжнародного зразка зі штампами та підписом WAPP буде виданий після отримання плати за сертифікат. Заявка на повне членство WAPP приймається лише після отримання міжнародного сертифіката зразка.

СЕРТИФІКАТИ

 • ​По закінченні кожного модуля ви отримуєте сертифікат участі із зазначенням тематики модуля та кількістю навчальних годин. 

 • Сертифікат міжнародного зразкавід Всесвітньої Асоціації Позитивної та Транскультурної Психотерапії за спеціальністю: "Сертифікований психотерапевт у методі позитивної психотерапії" видається на підставі результатів іспитів.

%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D1%
%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%

ВАРТІСТЬ & НАВЧАННЯ

Вартість курсу уточнюйте за телефоном. При 100% передоплаті курсу знижка 10%.


Вартість сертифіката WAPP оплачується додатково та затверджується радою директорів WAPP щорічно для кожної країни.

bottom of page